Certyfikat KRAJOWY

styczeń 2023 r.

Podczas uroczystej gali, w dn. 18 stycznia 2023 roku, wiceminister Ministerstwa Edukacji i Nauki – Pani Marzena Machałek wręczyła dyrektorom 14 przedszkoli i 33 szkół – Krajowe Certyfikaty Przedszkole Promujące Zdrowie i Szkoła Promująca Zdrowie. Naszą placówkę w tym ważnym dniu reprezentowały koordynatorki programu – Pani Renata Janiszewska-Bąkowska oraz Pani Aleksandra Krakowiak.

Wręczane przez wiceminister certyfikaty zostały przyznane w 2022 r. przez Ministra Edukacji i Nauki na podstawie rekomendacji Centralnej Kapituły działającej przy Ośrodku Rozwoju Edukacji.
Otrzymany certyfikat jest zwieńczeniem długofalowego działania i jednocześnie zobowiązuje do utrzymywania wysokich standardów, które wyznaczają główne kierunki pracy Szkół i Przedszkoli Promujących Zdrowie.