XXIV edycja konkursu ekologicznego "W zgodzie z przyrodą"
Serdecznie dziękujemy Julii K. i Lenie z grupy IV za WSPANIAŁE reprezentowanie naszego przedszkola w XXIV edycji konkursu ekologicznego "W zgodzie z przyrodą", którego organizatorem było Przedszkole Samorządowe nr 12.
♥ GRATULUJEMY ♥