grupa IV
Serdecznie dziękujemy Laurze i Zuzi O. z grupy IV za WSPANIAŁE reprezentowanie naszego przedszkola w festiwalu „Zima śliczna ekologiczna”, którego organizatorem było Przedszkole Samorządowe nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim.
♥ G R A T U L U J E M Y ♥