w przedszkolu
Odwiedził nas dziś niezwykle oczekiwany gość – Mikołaj ♥
Radość dzieciaków była ogromna!
♥ Serdecznie dziękujemy Tacie Hani (gr. II) i Adasia (gr. I) za zorganizowanie
transportu dla Mikołaja do naszego przedszkola :) ♥
Radość dzieciaków była ogromna!
♥ Serdecznie dziękujemy Tacie Hani (gr. II) i Adasia (gr. I) za zorganizowanie
transportu dla Mikołaja do naszego przedszkola :) ♥