program Ministerstwa Edukacji Narodowej
29.09.2025 - 03.10.2025
29.09.2025 - 03.10.2025
W dniach 29 września – 3 października 2025 r. odbyła się ogólnopolska inicjatywa „Tydzień Budowania Relacji”, organizowana w ramach programu Ministerstwa Edukacji Narodowej. To wyjątkowe wydarzenie miało na celu wzmocnienie relacji w społecznościach szkolnych i przedszkolnych, promowanie empatii, dialogu i wzajemnego szacunku między dziećmi, nauczycielami oraz rodzicami.
Inicjatywa zachęcała do wspólnego spędzania czasu, otwartości na drugiego człowieka oraz budowania trwałych więzi, które są fundamentem dobrego samopoczucia i efektywnej nauki.
„Tydzień Budowania Relacji” to krok w stronę bardziej wspierających i zintegrowanych szkół i przedszkoli, w których każdy czuje się ważny i zauważony.
W naszym przedszkolu były to zajęcia o empatii, przyjaźni, życzliwości i szacunku, które stały się inspiracją do rozmów o tym, że słowa i zachowania mogą nie tylko sprawiać radość, ale także smucić, czy ranić.
Tydzień o Budowaniu Relacji potwierdził to, co wiedziałyśmy od zawsze - że nasze przedszkolaki to wspaniałe dzieciaki o bardzo dobrych sercach ♥ ♥

Inicjatywa zachęcała do wspólnego spędzania czasu, otwartości na drugiego człowieka oraz budowania trwałych więzi, które są fundamentem dobrego samopoczucia i efektywnej nauki.
„Tydzień Budowania Relacji” to krok w stronę bardziej wspierających i zintegrowanych szkół i przedszkoli, w których każdy czuje się ważny i zauważony.
W naszym przedszkolu były to zajęcia o empatii, przyjaźni, życzliwości i szacunku, które stały się inspiracją do rozmów o tym, że słowa i zachowania mogą nie tylko sprawiać radość, ale także smucić, czy ranić.
Tydzień o Budowaniu Relacji potwierdził to, co wiedziałyśmy od zawsze - że nasze przedszkolaki to wspaniałe dzieciaki o bardzo dobrych sercach ♥ ♥
