do zobaczenia :)
ZEBRANIA Z RODZICAMI
Zapraszamy Rodziców na zebrania z nauczycielkami.
Spotkania odbędą się w salach oddziałów.
Grupa I – wtorek (24.02.2026 r.), godz. 15:00
Grupa II – poniedziałek (23.02.2026 r.), godz. 15:00
Grupa III – wtorek (24.02.2026 r.), godz. 16:00
Grupa IV – czwartek (05.03.2026 r.), godz. 15:30
Zapraszamy Rodziców na zebrania z nauczycielkami.
Spotkania odbędą się w salach oddziałów.
Grupa I – wtorek (24.02.2026 r.), godz. 15:00
Grupa II – poniedziałek (23.02.2026 r.), godz. 15:00
Grupa III – wtorek (24.02.2026 r.), godz. 16:00
Grupa IV – czwartek (05.03.2026 r.), godz. 15:30