konkurs w PS nr 19
Serdecznie dziękujemy Kornelii z grupy III za WSPANIAŁE reprezentowanie naszego przedszkola w konkursie „Jesień w wierszu i w piosence”, którego organizatorem było Przedszkole Samorządowe nr 19 z Piotrkowa Trybunalskiego.
♥ G R A T U L U J E M Y ♥