konkurs recytatorski
Serdecznie dziękujemy Oliwii M. z grupy III
za WSPANIAŁE reprezentowanie naszego przedszkola
w V edycji konkursu recytatorskiego NA SCENIE ÓSEMKI „Wiersze Wandy Chotomskiej”,
którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 8 z Piotrkowa Trybunalskiego.
♥ G R A T U L U J E M Y ♥
za WSPANIAŁE reprezentowanie naszego przedszkola
w V edycji konkursu recytatorskiego NA SCENIE ÓSEMKI „Wiersze Wandy Chotomskiej”,
którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 8 z Piotrkowa Trybunalskiego.
♥ G R A T U L U J E M Y ♥